مشاوره و طراحی نقشه

مشاوره و طراحی نقشه

-با توجه به ورود مهندسین طراح و کارشناسان علم تغذیه به سیستم آشپزخانه های صنعتی و رعایت موارد ایمنی و کنترل موازین بهداشت محیط، صنعت آشپزخانه دچار تحول و تغییرات اساسی و مثبتی در راستای خدمت رسانی صحیح به مشتریان گردیده است. لذا برای رسیدن به این مهم اولویت اول ایجاد نظم و چیدمان تجهیزات، مهمترین رکن در بالا بردن راندمان کیفی و کمی آشپزخانه میباشد. ایز این رو مجموعا آرکا تجهیز پارسیان یا یکارگیری کادر متخصص و مجرب ، پس از سایت ویزیت با توجه به رعایت موارد علمی و موازینبهداشتی، به طراحی تمامی بخشهای مختلف شامل: بار انداز، انبار، سردخانه، آماده سازی، پخت، سلف سرویس و محل شستشوی ظروف می نماید.
شایان ذکر است تنوع منوی غذایی و ظرفیت پخت دو رکن اصلی طراحی و چیدمان می باشد.
پس از تایید نقشه های چیدمان توسط مشتری، مهندسین این مجموعه اقدام به ارائه نقشه های مکانیکال شامل مسیر لوله¬های آب و گاز و غیره .... 
1- مشاوره جهت امکان سنجی اجرای فودکورت، رستوران و مجموعه¬های غذایی.
2- طراحی و چیدمان آشپزخانه صنعتی با آخرین استانداردهای بین¬المللی (طراحی دو بعدی و سه بعدی)
3- طراحی دکوراسیون داخلی و فضای معماری پروژه.
4- محاسبه و طراحی نقشه¬هایMEP (تاسیسات مکانیکی و الکتریکی و آشپزخانه¬های صنعتی)
5- برآورد هزینه¬های اجرایی پروژه و زمانبندی پروژه و تهیه BOQ.
6- بر اساس آخرین استانداردهای جهان GMP و IS22000 و HACCP.
7- تنظیمخ و ارائه مشخصات فنی هر یک از تجهیزات با توجه به اولویت¬های مشتری در خصوص خرید کالاهای سرمایه¬ای و ارایه بهترین پیشنهاد در این خصوص.
8- ساخت و اجرای کلیه تجهیزات آشپزخانه صنعتی مدرن منطبق با تکنولوژی روز دنیا.
9- نظارت بر اجرای دقیق و صحیح تاسیسات توسط تیم کارشناسی.
رعایت نکات بهداشتی در طراحی و ساخت مجموعه جهت اخذ مجوزهای بهداشت و امکان شستشوی مکرر محیط و در کنار آن رعایت اصول ایمنی در طراحی و اجرای الکتریکال و مکانیکال مانند سیستم ارت و محافظ جان در تابلوهای برق، ارتفاع استاندارد پریزها و لوله¬های گاز برای هر دستگاه و مسیرهای مناسب عبور تاسیسات از نکات مهمی هستند که رعایت نکردن آنها ممکن است فاجه به بار بیاورد.
ایده کلی در طراحی و ساخت پروژه¬های آرکا تجهیز پارسیان عبارت است از تئوری عملکرد گرایی مدرن به گونه ای که همه چیز در راستای بهترین عملکرد مجموعه "که همان بهترین سرویس دهی به مشتری و بالاترین فروش می باشد" قرار می گیرد و به همین دلیل طراحی همیشه از آشپزخانه¬ی صنعتی آغاز می¬شود که قلب تپنده¬ی مجموعه می¬باشد.
تمامی تلاش مهندسان آرکا تجهیز پارسیان این است که آشنایی و مراجعه¬ی شما به این شرکت ، یکی از بهترین تجربیات شما باشد.